• Pzt. - Cum. 10:00 - 19:00
  • Cumartesi: - 10:00 - 17:00
  • Nişantaşı, Şişli, İstanbul
  • Konum Al

Yağ Enjeksiyonu

Yağ Enjeksiyonu

Güzellik ve estetik herkesin hakkıdır ve TrustMed Clinic olarak size bu konuda yardımcı olmaktan gurur duyuyoruz. Yağ Enjeksiyonu, vücutta mevcut yağların alınarak istenilen bölgelere enjekte edilmesi işlemidir. Bu sayede daha dolgun, genç ve doğal bir görünüm elde edebilirsiniz.

Güzellik ve estetik herkesin hakkıdır ve TrustMed Clinic olarak size bu konuda yardımcı olmaktan gurur duyuyoruz. Yağ Enjeksiyonu, vücutta mevcut yağların alınarak istenilen bölgelere enjekte edilmesi işlemidir. Bu sayede daha dolgun, genç ve doğal bir görünüm elde edebilirsiniz.

Yağ Enjeksiyonu Nedir?

Yağ enjeksiyonu, günümüzün en yaygın estetik yöntemlerinden biridir. Vücutta bulunan yağların alınarak bir başka bölgeye transfer edilmesi işlemidir. Bu işlem, enjekte edildiği bölgeye dolgunluk ve hacim kazandırarak daha genç ve taze bir görünüm elde edilmesini amaçlar. Yağ enjeksiyonu, diğer estetik operasyonlara göre daha az invazif bir yöntemdir ve günlük yaşamınızı etkilemez.

Kimler Yağ Enjeksiyonundan Faydalanabilir?

Yağ enjeksiyonu işlemi ciltte sarkma, hacim kaybı veya deformasyon yaşayan herkes için uygun olabilir. Bu işlem sadece kadınlar için değil, erkekler için de uygundur. Operasyon öncesinde, Op. Dr. Burak Pasinlioğlu liderliğindeki uzman ekibimiz tarafından detaylı bir muayene yapılır ve sizin için en uygun plan belirlenir.

Yağ Enjeksiyonu Operasyonu Nasıl Gerçekleştirilir?

Yağ enjeksiyonu operasyonu, lokal anestezi altında gerçekleştirilir. İlk olarak, yağ alınacak bölge belirlenir ve lokal anestezi uygulanır. Ardından, yağ alınan bölgeden yağ emilir ve laboratuvar ortamında hazırlanır. Hazırlanan yağ, enjekte edilecek bölgeye enjekte edilir. İşlem yaklaşık bir saat sürer ve aynı gün hastaneden taburcu olabilirsiniz.

Yağ Enjeksiyonu Sonrası İyileşme Süreci

Operasyon sonrası iyileşme süreci genellikle hızlıdır. Birkaç saat gözlem altında tutulduktan sonra aynı gün taburcu olabilirsiniz. Enjekte edildiği bölgede hafif şişlik ve morluklar görülebilir, ancak bunlar zamanla kaybolur. Enfeksiyon riskini en aza indirmek için doktorunuzun önerdiği antibiyotik ve pansumanları kullanmalısınız. İşlem sonrası günün ardından normal yaşamınıza dönebilir ve 1 hafta sonra spor yapmaya başlayabilirsiniz. Sonuçlar genellikle 2 hafta içinde tam olarak ortaya çıkar.

Doğal Güzelliğinizi İyileştirmek İçin TrustMed Clinic

Doğal güzelliğinizi ön plana çıkarmak ve daha genç bir görünüm elde etmek için TrustMed Clinic'in uzman ekibi size yardımcı olmaktan mutluluk duyar. Yağ Enjeksiyonu ile istediğiniz bölgeye dolgunluk kazandırabilir ve kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Daha fazla bilgi almak ve randevu ayarlamak için bize ulaşın. Size daha sağlıklı ve güzel bir görünüm kazandırmak için buradayız.

İLETİŞİM / RANDEVU

Sorularınız mı var? Bize ulaşın!

Bize aşağıdaki iletişim kanallarımızdan ulaşabilir veya formu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.
  • Harbiye Mah. Mim Kemal Öke Cad. Erenler Apt. No:12 Daire: 1 Nişantaşı, Şişli - İstanbul
  • [email protected]
  • Pzt - Cts 10:00 - 21:00,
    Pazar - KAPALI