• Pzt. - Cum. 10:00 - 19:00
  • Cumartesi: - 10:00 - 17:00
  • Nişantaşı, Şişli, İstanbul
  • Konum Al

Fraksiyonel Lazer

Fraksiyonel Lazer

Fraksiyonel lazer tedavisi, ciltteki hasarlı hücreleri kolajen ve epitel üretimi için harekete geçirerek bir dizi cilt sorununu tedavi eden etkili bir yöntemdir. Doç. Dr. Ezgi ÖZKUR, bu güvenilir işlemi en gelişmiş teknolojilerle uygular ve hastalarına genç ve sağlıklı bir cilt sunar.

Cilt sorunları, yaş, çevresel faktörler ve genetik etkenler nedeniyle herkesin karşılaşabileceği yaygın bir sorundur. Ancak fraksiyonel lazer tedavisi, bu sorunların üstesinden gelmek için etkili bir çözüm sunar. Doç. Dr. Ezgi ÖZKUR liderliğindeki TrustMed Clinic, fraksiyonel lazer tedavisini en son teknoloji ile sunarak hastalarına genç ve sağlıklı bir cilt vaat ediyor.

Fraksiyonel lazer nedir? Bu tedavi, cildin alt tabakalarına odaklanan lazer ışınları kullanarak hasarlı hücreleri hedefler. Hasarlı hücrelerin yerini yenileri alırken, aynı zamanda kolajen ve epitel üretimini teşvik eder. Bu sayede ciltteki kırışıklıklar, lekeler, yara izleri ve diğer cilt sorunları giderilir.

Hangi cilt sorunları fraksiyonel lazer tedavisi ile tedavi edilebilir? Bu tedavi yöntemi kırışıklıkların yanı sıra geniş gözenekler, akne ve sivilce izleri, yara ve ameliyat izleri, yanık izleri, milia, hafif foto hasar, göz çevresindeki yağ birikintileri, küçük iyi huylu deri kitleleri ve ksantalezma gibi bir dizi cilt sorununu tedavi etmek için kullanılır.

Fraksiyonel lazer tedavisinin avantajları nelerdir? İşlem ameliyatsızdır, her yaştan birey için uygundur ve mimik kaybı yaşanmaz. Cilt doğal yapısını korurken gençleşir, ameliyatsız ve nispeten ağrısız bir işlemdir. Tedavi sonuçları uzun süre kalıcıdır ve cilt hızla iyileşir.

Lazer işlemi öncesi, işlem bölgesine anestezik krem uygulanır ve bu krem cilt bölgesini uyuşturur. İşlem sırasında ağrı minimum seviyededir. Seanslar genellikle 20 ila 45 dakika arasında tamamlanır. Tedavi sonrasında kızarıklık ve ödem gibi yan etkiler görülebilir, ancak bunlar geçici ve hızla düzelir.

Fraksiyonel lazer tedavisi ile genç ve sağlıklı bir cilde sahip olmak artık hayal değil. TrustMed Clinic ve Doç. Dr. Ezgi ÖZKUR ile iletişime geçerek cilt sorunlarınıza etkili bir çözüm bulun.

İLETİŞİM / RANDEVU

Sorularınız mı var? Bize ulaşın!

Bize aşağıdaki iletişim kanallarımızdan ulaşabilir veya formu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.
  • Harbiye Mah. Mim Kemal Öke Cad. Erenler Apt. No:12 Daire: 1 Nişantaşı, Şişli - İstanbul
  • [email protected]
  • Pzt - Cts 10:00 - 21:00,
    Pazar - KAPALI