• Pzt. - Cum. 10:00 - 19:00
  • Cumartesi: - 10:00 - 17:00
  • Nişantaşı, Şişli, İstanbul
  • Konum Al

Annelik Estetiği

Vajinoplasti
Op. Dr. Burak Pasinlioğlu liderliğindeki TrustMed Clinic, Vajinoplasti ile vajinal sıkılığı ve estetiği yeniden kazandırmanıza yardımcı olur.
detaylar
Labioplasti
TrustMed Clinic olarak, Dr. Burak Pasinlioğlu liderliğindeki deneyimli ekibimizle labioplasti operasyonları konusundaki başarılı sonuçlarımızı sunmaktan gurur duyuyoruz.
detaylar
BBL
Daha hacimli ve çekici kalçalara sahip olmak artık hayal değil! Op. Dr. Burak PASİNLİOĞLU'nun uzmanlığı ve deneyimi ile tanışın ve BBL (Brezilya Popo Estetiği) işlemi ile vücut hatlarınızı mükemmelleştirin.
detaylar
Yağ Aldırma (Liposuction)
Liposuction (Yağ Aldırma) operasyonu, fazla kilolardan kurtulmak ve estetik görünüme sahip olmak isteyenler için ideal bir çözüm sunuyor.
detaylar
Karın Germe
Karın bölgesindeki sarkma ve yağlanmalar, zamanla oluşabilecek estetik problemler arasında yer alır. Op. Dr. Burak Pasinlioğlu'nun uzmanlığından faydalanarak karın bölgenizdeki sarkık ve kırışık görüntüden kurtulun.
detaylar
Meme Dikleştirme
Daha genç ve estetik bir görünüm için meme dikleştirme işlemi hakkında bilgi alın. Op. Dr. Burak Pasinlioğlu'nun önderliğindeki TrustMed Clinic'te en güncel ve etkili meme dikleştirme yöntemleriyle tanışın.
detaylar
Meme Küçültme
Memenin boyutunu ve şeklini istenilen düzeye getirmek için meme küçültme ameliyatları da dahil olmak üzere çeşitli estetik prosedürler sunuyoruz.
detaylar
Meme Büyütme
Meme büyütme ameliyatıyla daha dolgun ve gösterişli bir görüntüye sahip olmak mümkün. FEBOPRAS Sertifikalı Op. Dr. Burak Pasinlioğlu'nun gerçekleştirdiği meme büyütme operasyonları TrustMed Clinic'te sizi istediğiniz estetik görünüme kavuşturabilir.
detaylar
Annelik Estetiği
Dünya’nın en büyük mutluluklarından biri olan anneliği yaşadınız. Peki, anne olmak demek genç vücudunuzla vedalaşmak demek midir? Dr. Burak Pasinlioğlu'nun gerçekleştirdiği Annelik Estetiği (Mummy Makeover) operasyonları ile cevabımız hayır.
detaylar