• Pzt. - Cum. 10:00 - 19:00
  • Cumartesi: - 10:00 - 17:00
  • Nişantaşı, Şişli, İstanbul
  • Konum Al

Estetik Cerrahi

Annelik Estetiği

Dr. Burak Pasinlioğlu liderliğindeki TrustMed Clinic, annelik estetiği kategorisinde özel prosedürler sunar. Bu prosedürler, yeni annelerin kendilerini daha iyi hissetmelerine yardımcı olabilir.
Hizmetler

Meme Estetiği

Meme estetiği, kadınların meme görünümünü iyileştirmek ve özgüvenlerini artırmak istedikleri bir alanı kapsar. Dr. Burak Pasinlioğlu liderliğindeki TrustMed Clinic, meme estetiği konusundaki uzmanlığı ile hastalarına özel çözümler sunar.
Hizmetler

Vücut Estetiği

Vücut estetiği, kişilerin vücut şekillerini ve konturlarını iyileştirmeyi hedefleyen bir alanı kapsar. Dr. Burak Pasinlioğlu liderliğindeki TrustMed Clinic, vücut estetiği prosedürlerinde uzmandır ve hastalarına istedikleri görünüme kavuşmalarında yardımcı olur.
Hizmetler

Yüz Estetiği

Yüz estetiği, yüzün gençleştirilmesi, yeniden şekillendirilmesi veya iyileştirilmesi amacıyla yapılan estetik cerrahi işlemleri içeren bir alandır. Dr. Burak Pasinlioğlu liderliğindeki TrustMed Clinic, yüz estetiği konusundaki uzmanlığı ile hastalarına doğal ve güzel sonuçlar sunar.
Hizmetler

Genital Estetik

Genital estetik, kişilerin genital bölge görünümünü iyileştirmeyi amaçlayan estetik cerrahi işlemleri içeren bir alandır. Dr. Burak Pasinlioğlu liderliğindeki TrustMed Clinic, genital estetik prosedürlerinde uzmanlaşmıştır ve hastalarına kişiselleştirilmiş çözümler sunar.
Hizmetler