• Pzt. - Cum. 10:00 - 19:00
  • Cumartesi: - 10:00 - 17:00
  • Nişantaşı, Şişli, İstanbul
  • Konum Al

Örümcek Ağı Tedavisi

Örümcek Ağı Tedavisi

Örümcek ağı tedavisi, estetik amaçlı üretilen iplerle ciltteki kırışıklıkları gideren ameliyatsız bir yöntemdir. Doç. Dr. Ezgi ÖZKUR, örümcek ağı uygulamalarını konforlu bir klinik ortamında gerçekleştirir ve tatmin edici sonuçlar sağlar.

Kırışıklıkların yaşlılıkla birlikte kaçınılmaz olduğunu düşünüyorsanız, örümcek ağı tedavisi ile bu düşüncenizi değiştirebilirsiniz. Ameliyatsız bir yöntem olan örümcek ağı tedavisi, Doç. Dr. Ezgi ÖZKUR önderliğinde TrustMed Clinic'te sunuluyor.

Örümcek ağı tedavisi, estetik amaçlı üretilmiş ince iplerin cilt altına yerleştirilmesiyle gerçekleştirilir. Bu ipler cildi yukarı doğru gerer, böylece cilt daha sıkı ve genç bir görünüm kazanır. İnce ipler, yaşlanmanın etkilerini tersine çevirmek için kolajen üretimini uyarır. Bu sayede cilt sarkması ve kırışıklıklar giderilir.

TrustMed Clinic'te Doç. Dr. Ezgi ÖZKUR tarafından yapılan örümcek ağı tedavisi, ameliyat gerektirmez ve genellikle ağrısızdır. İşlem öncesinde lokal anestezi uygulandığı için ağrı minimum seviyededir.

Örümcek ağı tedavisi sonrası etkiler hemen görülmeye başlar ve cilt daha sıkı, genç ve canlı bir görünüm kazanır. Tedavinin etkisi en az 6-8 ay sürer, ancak kolajen üretimi 1 yıl boyunca devam eder.

Örümcek ağı tedavisi hakkında daha fazla bilgi almak ve gençlik dolu bir cilde kavuşmak için TrustMed Clinic ve Doç. Dr. Ezgi ÖZKUR ile iletişime geçin.

İLETİŞİM / RANDEVU

Sorularınız mı var? Bize ulaşın!

Bize aşağıdaki iletişim kanallarımızdan ulaşabilir veya formu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.
  • Harbiye Mah. Mim Kemal Öke Cad. Erenler Apt. No:12 Daire: 1 Nişantaşı, Şişli - İstanbul
  • [email protected]
  • Pzt - Cts 10:00 - 21:00,
    Pazar - KAPALI